Dekoreerimisteenuste hinnakujundus

Oleme rõõmuga valmis teie erilisele päevale oma panuse andma. Soovime, et meie poolt pakutav vastaks just teie unistustele.

Pulma dekoreerimisteenuse hind kujuneb igale projektile eraldi. Lõplik hind sõltub mitmetest teguritest: valitud stiilist, peopaiga kujunduse ulatusest ja keerukusest, soovitud dekoratsioonidest ja floristikast, külaliste arvust ning sellest, millised alad tuleb peopaigas kaunistada/luua.

Selleks, et saaksite pulma dekoreerimise maksumust täpsemalt prognoosida, koostame teile individuaalse pakkumise, milles arvestame teie soove ja võimalusi ning erinevaid dekoreerimisteenuse aspekte:

Lilleseaded

Pulmapäeva floristika tervik koosneb erineva otsatarbe, suuruse ja keerukusega lillekaunistustest. Lilleseadeid on võimalik luau nii eluslilledest kui ka dekoratiivlilledest. Hiljuti oleme lisanud valikusse ka uinuvaid lilli, millest saab valmistada aastaid püsivaid kimpe ja kompositsioone.

Pulmalillede valikusse kuuluvad:

 • Pruudikimp
 • Peigmehe rinnanõel
 • Pruutneitsikimp
 • Peiupoisi rinnanõel
 • Pruudipärg
 • Peapärg
 • Juukseehe
 • Käeehe
 • Autokaunistus
 • Tseremoonia kaunistused
 • Peopaiga kaunistused
 • Lauaseaded

Floristika hinnad sõltuvad eelkõige valitud lilledest, seadete keerukusest ja suurusest. Näiteks maksab samas suuruses monokimp roosidest vähem, kui seade paljudest erinevatest õitest. Samuti sõltub floristika maksumus ka lillede hooajalisusest – näiteks pojengid on oluliselt kallimad augustis kui juunis.

Dekoratsioonide, inventari ja tekstiilide rent

Stuudio Decorento renditoodete valik on väga lai ning meie laos olevate renditoodete hinnad on fikseeritud. Oleme alati valmis teie soovidele vastu tulema, seega kui meie tootevalikust jääb siiski mõningaid elemente puudu või kui pulmakaunistuste valmistamiseks tuleb soetada täiendavaid materjale või luua uusi dekoratiivelemente, siis arvutatakse dekoratsioonide rendi hind individuaalselt.

Printimisteenus

Võtame soovi korral ühendust meie paberikunstnikest koostööpartneritega, et leida teile sobivaimad pulmakutsed, kohakaardid ja istumisplaanid.

Meeskonnatöö pulmapaigas

Sõltuvalt töö keerukusest ja mahust saame töötada väikese 3-5-liikmelise meeskonnana või kaasata abilisi pulmakaunistuste paigaldamiseks ja demonteerimiseks. Meeskonda kuuluvad disainerid, dekoraatorid, transpordiabilised ja floristid. Arvesse võetakse muuhulgas nii dekoratsioonide paigaldamist kui ka demonteerimist.

Transporditeenus

Transporditeenus hõlmab dekoratsioonide ja inventari transportimist meie laost pulmapaika ja tagasi ning dekoratsioonide paigaldamiseks ja demontaažiks vajamineva meeskonna transportimise hinda. Kui pulmapidu toimub Tartust väljas, lisanduvad ka meie meeskonna reisi- ja transpordikulud pulmadekoratsioonide ja varustuse transportimise eest.

Tuginedes oma kogemustele pulmavaldkonnas, teame, et pulmapaiga dekoreerimise lõplik maksumus sõltub alati pruudi ja peigmehe soovidest ja võimalustest. On neid, kes unistavad väiksemast hubasest peost pere seltsis, ning neid, kes soovivad korraldada suurejoonelise pulmapeo- meie suurimaks südamesooviks on luua alati just teie soovidele ja võimalustele vastav unistuste päev!

Järgmised sammud

Individuaalse pakkumise saamiseks täitke palun allolev ankeet. Koostame teie soovidest lähtuvalt esialgse hinnapakkumise ning võtame teiega ühendust.

TÄIDA ANKEET

Viimane samm hinnakujunduses! Kõige parema ja detailsema hinnapakkumise saab siis, kui te meiega ise kohtute. DecoRento külluslik showroom ja koht, kus kõik kaunid lilleseaded valmivad, asub Tartus, aadressil Peetri 28. Siin saate ise kõiki renditooteid, erinevaid lillelahendusi uurida ja kõigile oma küsimustele vastused. Muidugi on võimalik kohtuda ka videovahendusel. Saame vahetult suhelda, jagada visiooni ning seeläbi vastab mahukas hinnapakkumine teie täpsetele ootustele.

Esmane konsultatsioon kestab 30 minutit ja on tasuta. Kirjuta meile info@decorento.ee või helista 5526290.

Peatse kohtumiseni!