ERIPÄRASED KIMBUD JA SEADED UINUVATEST ÕITEST JA TAIMEDEST


Kõrgkvaliteetsetest uinuvatest õitest ja taimedest seaded on suurepärane kingitus stiili, ilu ja erilisust armastavale lähedasele, heale sõbrannale või armsamale. Uinuvatest õitest seaded püsivad kaunina keskmiselt 1–3 aastat ning ei vaja absoluutselt hooldamist. Seaded valmivad vastavalt Teie soovidele meie floristide poolt käsitööna Eestis, kasutades kõrgeima kvaliteediga stabiliseertud taimi otse Jaapanist.

OSTA TELLI

LILLEKARBID


Lillekarbid valmivad koostöös Mesisuuga. Karpe on võimalik valida erineva kuju (ümmargune ja südamekujuline) ja materjalide vahel (tugev naturaalpruun ja sametine roosa). Karbid sisaldavad endas kauneid lilli, millele on võimalik lisada makroone, bezeesid või tuuletaskuid. Ideaalne kingitus eriliseks tähtpäevaks. Karbid on taaskasutatavad ja makroonid on käsitööna valminud ainult naturaalsest ja õiglase kaubanduse toorainest.

TELLI

LILLEKIMBUD


Floristi käsitsi valmistatud lillekimbud ja -seaded.
Saadaval erinevates suurustes:
M (diameeter u. 30cm, 30€)
L ( diameeter u. 40cm, 50€)
XL (diameeter u.60cm, 100€)

Luksuslikud kimbud sobivad ideaalselt sünnipäevadeks, pulmadeks või muudeks tähtpäevadeks. Hea võimalus kinkida midagi tõeliselt meeldejäävat. Värvitoone ja erisoove on võimalik floristiga kooskõlastada.

OSTA

PUU- JA JUURVILJAKIMBUD


Saadaval kolmes erinevas suuruses:
S (diameeter u 20cm, 30€);
M (diameeter 30cm, 40€);
L (diameeter 35cm; alates 50€)

Puu ja juurviljakimbud on eriline alternatiiv tavalistele lillekimpudele. Koosnevad puu- ja juurviljadest ja marjadest, mis on kõik mõeldud söömiseks. Ideaalne võimalus kinkida tõeline vitamiinipomm, mis täidab kaks ühes funktsiooni - nii kingitus kui lilled. Juurikakimpude erinevaid näidiseid leiad instagramist - /oh_my_veggies

OSTA

SEADED SUKKULENTIDEGA


Potitaimed ei pea olema igavad vaid võivad erilise keraamika ja dekoratsioonidega muutuda siseruumide oluliseks kujunduse osaks. Võimalik valida erinevate vähenõulike taimede ja stiilse keraamika vahel. Ideaalne viis kinkida midagi, mis muutub kontori või kodu sisustuselemendiks ja valmistab kingisaajale igapäevaselt rõõmu.

TELLI

LILLEKONTO PULMADEKS


Lillekonto on suurepärane võimalus pulmakülalistel anda oma panus pruutpaari kõige erilisema päeva dekoreerimisel. Kuidas lillekonto toimib? Kui pruutpaar on otsustanud kasutada oma pulmas lillekontot, on külalistel võimalus valida lilleseade suurus/maksumus (väike kimp 20€, keskmine kimp 35€, suur kimp 60€) ning vastavalt valikule kanda oma panus pruutpaari isiklikule lillekontole. Armsate külaliste soetatud lilledest valmivad pruutpaari eelistustest ja soovidest lähtuvalt meie floristi käe all imekaunid seaded, millega ehitakse tseremoonia- ja peopaika.

TELLI
X