ERILISED KIMBUD JA SEADED UINUVATEST ÕITEST JA TAIMEDEST


Teistmoodi lilleseaded stiilsetest uinuvatest õitest ja taimedest on ainulaadne kingitus lähedasele, kolleegile, sõbrannale. DecoRento kasutab kõrgeima kvaliteediga stabiliseeritud taimi otse Jaapanist, kus on nende kinkimise traditsiooni pikalt väärtustatud. Lilleseaded valmivad vastavalt Sinu soovidele meie floristide poolt käsitööna Eestis. Uinuvad lilled püsivad kaunina u. 1-3 aastat ning ei vaja erilist hooldamist.

E-POODI TELLI

LILLEKARBID


Lillekarbid valmivad koostöös Mesisuuga. Karpe on võimalik valida erineva kuju (ümmargune ja südamekujuline) ja materjalide vahel (tugev naturaalpruun ja sametine roosa). Karbid sisaldavad endas kauneid lilli, millele on võimalik lisada makroone, bezeesid või tuuletaskuid. Ideaalne kingitus eriliseks tähtpäevaks. Karbid on taaskasutatavad ja makroonid on käsitööna valminud ainult naturaalsest ja õiglase kaubanduse toorainest.

E-POODI TELLI

LILLEKIMBUD


Floristi käsitsi valmistatud lillekimbud ja -seaded.

Luksuslikud kimbud sobivad ideaalselt sünnipäevadeks, pulmadeks või muudeks tähtpäevadeks. Hea võimalus kinkida midagi tõeliselt meeldejäävat. Värvitoone ja erisoove kooskõlasta meie floristiga ja me laseme Sinu fantaasial lennata.

Saadaval erinevates suurustes:
M (diameeter u. 30cm, 30€)
L ( diameeter u. 40cm, 50€)
XL (diameeter u.60cm, 100€)

E-POODI

PUU- JA JUURVILJAKIMBUD


Söödav kimp on kaks ühes – kingitus ja lilled! Väga põnev alternatiiv tavalistele lillekimpudele. Kingi üks tõeliselt tervislik vitamiinipomm, mis koosneb puu- ja juurviljadest ning marjadest. Vaata valikut e-poes ja jälgi eriliste kimpude Instagrammi.

Saadaval kolmes erinevas suuruses:
S (diameeter u 20cm, 30€);
M (diameeter 30cm, 40€);
L (diameeter 35cm; alates 50€)

E-POODI

SEADED SUKULENTIDEGA


Potitaimed ei pea olema igavad, vaid võivad erilise keraamika ja dekoratsioonidega muutuda siseruumide oluliseks kujunduse osaks. Võimalik valida erinevate vähenõulike taimede ja stiilse keraamika vahel. Ideaalne viis kinkida midagi, mis muutub kontori või kodu sisustuselemendiks ja valmistab kingisaajale igapäevaselt rõõmu.

TELLI

LILLEKONTO PULMADEKS


Lillekonto on suurepärane võimalus pulmakülalistel anda oma panus pruutpaari kõige erilisema päeva dekoreerimisel. Kuidas lillekonto toimib? Kui pruutpaar on otsustanud kasutada oma pulmas lillekontot, on külalistel võimalus valida lilleseade suurus/maksumus (väike kimp 20€, keskmine kimp 35€, suur kimp 60€) ning vastavalt valikule kanda oma panus pruutpaari isiklikule lillekontole. Armsate külaliste soetatud lilledest valmivad pruutpaari eelistustest ja soovidest lähtuvalt meie floristi käe all imekaunid seaded, millega ehitakse tseremoonia- ja peopaika.

TELLI